Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

22-11-2014 12:17
Fajne

21-11-2014 19:49
;*

21-11-2014 18:09
Oj tam marudzicie a buzi kto da Calisi Pokazuje język

21-11-2014 15:32
ADMIN ha ha narazie jeszcze nie jestem ale moge byc

21-11-2014 03:03
Blonda nie bądź złośliwa ;P

Ciekawostki z oCzat

Powitanie

Czat jest miejscem, gdzie czekają na Ciebie czadowi przyjaciele. Zarejestruj się, a przeżyjesz niezwykłe rozmowy, poznasz tysiące interesujących osób, obejrzysz ich fotki i zdjęcia. Być może tutaj poznasz swoją miłość lub czeka Cię ekscytująca randka

Odzyskiwanie konta

PomocDlaczego nie mogę zalogować się na swoje konto?


Wprowadzone zmiany mogą utrudnić naszym użytkownikom dostęp do kont, które obowiązują zarówno na stronie, jak i na czacie. Jednak wszystkie konta nadal istnieją i czekają na swoich właścicieli. Najważniejsze informacje, w tym również ilość kredytów czy wyróżnienia np. typu VIP, zostały zachowane. Jeśli chcesz odzyskać swoje konto, sprawdź swoją skrzynkę pocztową, a jeśli to nie przyniesie rezultatu, skorzystaj z opcji przypominania hasła. Jeśli potrzebujesz pomocy, przejdź do odpowiedzi na poniższe pytanie.

Czat na Androida

NewsyChciałbym sobie czasem poczatować ze swoimi znajomymi, którzy są np w zasięgu wifi lub bluetootha mojego telefonu. Czy istnieje taki czat na androida, który pozwoli mi na użycie tych technologii w rozmowie z innymi użytkownikami?

Nowe odświeżone Forum Dyskusyjne

NewsyDrodzy użytkownicy od dziś już forum aktywne które można odwiedzać z punktu menu górnego .
W najbliższych tygodniach będziemy poszukiwać chętnych na stanowiska moderatora. Zadaniem Moderatora będzie sprawdzanie pisowni oraz przestrzegania Regulaminu Forum oraz składni .

Reklama

5,972 unikalne wizyty